ERJ-U06D3303V
MFR.Part #
ERJ-U06D3303V
JLCPCB Part #
C2116826
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS