EZP-Q38205LTA
MFR.Part #
EZP-Q38205LTA
JLCPCB Part #
C3796817
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2uF 380V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS