ERJ-XGNJ3R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ3R0Y
JLCPCB Part #
C1882612
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 31mW 3Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS