ERJ-XGNJ300Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ300Y
JLCPCB Part #
C2122957
Description
-55℃~+125℃ 30V 30Ω 31mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS