ERJ-U02J824X
MFR.Part #
ERJ-U02J824X
JLCPCB Part #
C1858480
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS