ERJ-XGNF51R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF51R0Y
JLCPCB Part #
C2128963
Description
-55℃~+125℃ 31mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS