ERJ-UP8D54R9V
MFR.Part #
ERJ-UP8D54R9V
JLCPCB Part #
C4062885
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS