EEHZS1H221P
MFR.Part #
EEHZS1H221P
JLCPCB Part #
C385885
Package
SMD,D10xL16.5mm
Description
-55℃~+135℃ 13mΩ 220uF 4000hrs@135℃ 50V 555mA@100Hz ±20% SMD,D10xL16.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS