ERJ-HP6F18R7V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F18R7V
JLCPCB Part #
C6845285
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS