ERJ-1GEJ335C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ335C
JLCPCB Part #
C20519758
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS