ERJ-UP3D6040V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6040V
JLCPCB Part #
C4292493
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS