ERJ-12SF8871U
MFR.Part #
ERJ-12SF8871U
JLCPCB Part #
C20019988
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS