ERJ-P06F9763V
MFR.Part #
ERJ-P06F9763V
JLCPCB Part #
C4163766
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS