ERJ-U14F4R02U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F4R02U
JLCPCB Part #
C3986367
Package
1210
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.02Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS