ERJ-UP8J131V
MFR.Part #
ERJ-UP8J131V
JLCPCB Part #
C4009255
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS