ERJ-U1TF1331U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF1331U
JLCPCB Part #
C1014947
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS