ERA-3ARB4422V
MFR.Part #
ERA-3ARB4422V
JLCPCB Part #
C1705980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS