SR73W3ATTER182F
MFR.Part #
SR73W3ATTER182F
JLCPCB Part #
C4237194
Description
-55℃~+150℃ 182mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS