EEU-ED2W100
MFR.Part #
EEU-ED2W100
JLCPCB Part #
C1498094
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 140mA@120Hz 20mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS