ERJ-U1DF7152U
MFR.Part #
ERJ-U1DF7152U
JLCPCB Part #
C1861359
Description
-55℃~+155℃ 500V 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS