ERA-6VEB2871V
MFR.Part #
ERA-6VEB2871V
JLCPCB Part #
C4177449
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS