ERJ-U2RD2610X
MFR.Part #
ERJ-U2RD2610X
JLCPCB Part #
C1882054
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS