ERJ-U12F7152U
MFR.Part #
ERJ-U12F7152U
JLCPCB Part #
C4165875
Description
-55℃~+155℃ 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS