ERJ-P08J6R8V
MFR.Part #
ERJ-P08J6R8V
JLCPCB Part #
C4311844
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS