ERJ-U1DD5623U
MFR.Part #
ERJ-U1DD5623U
JLCPCB Part #
C4179145
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS