ERJ-U01F3163C
MFR.Part #
ERJ-U01F3163C
JLCPCB Part #
C1860378
Description
-55℃~+125℃ 316kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS