ERA-1ARB7870C
MFR.Part #
ERA-1ARB7870C
JLCPCB Part #
C19464671
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS