ERJ-U1DF5623U
MFR.Part #
ERJ-U1DF5623U
JLCPCB Part #
C1014741
Description
-55℃~+155℃ 500V 562kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS