ERJ-U14F1303U
MFR.Part #
ERJ-U14F1303U
JLCPCB Part #
C1860562
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS