RT1210DRD0716R2L
MFR.Part #
RT1210DRD0716R2L
JLCPCB Part #
C2140415
Description
-55℃~+125℃ 16.2Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS