EEV-HB1V220P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-HB1V220P
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.8mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD