ERJ-U14F1302U
MFR.Part #
ERJ-U14F1302U
JLCPCB Part #
C1860638
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS