EEU-EE2G470SB
MFR.Part #
EEU-EE2G470SB
JLCPCB Part #
C5114273
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 22mm 400V 413mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS