ERJ-U14D9761U
MFR.Part #
ERJ-U14D9761U
JLCPCB Part #
C4128551
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS