ERJ-P06F1052V
MFR.Part #
ERJ-P06F1052V
JLCPCB Part #
C4010554
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS