RT1210WRD07576KL
MFR.Part #
RT1210WRD07576KL
JLCPCB Part #
C4291970
Description
-55℃~+125℃ 250mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS