ERJ6ENF1820V
MFR.Part #
ERJ6ENF1820V
JLCPCB Part #
C2077427
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS