ERJ-HP6F1022V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1022V
JLCPCB Part #
C6244033
Description
-55℃~+175℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS