ERJ-U12F5621U
MFR.Part #
ERJ-U12F5621U
JLCPCB Part #
C1860960
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS