ERJP03F1300V
MFR.Part #
ERJP03F1300V
JLCPCB Part #
C543224
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS