ERJ-S12F2050U
MFR.Part #
ERJ-S12F2050U
JLCPCB Part #
C2143619
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS