ERJ-U12F5623U
MFR.Part #
ERJ-U12F5623U
JLCPCB Part #
C1860984
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS