ERJ-U12F3403U
MFR.Part #
ERJ-U12F3403U
JLCPCB Part #
C4270808
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS