ERJ-U12F1403U
MFR.Part #
ERJ-U12F1403U
JLCPCB Part #
C1861168
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS