ERJ-PA3F3013V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3013V
JLCPCB Part #
C4098204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS