ERJ-12NF9100U
MFR.Part #
ERJ-12NF9100U
JLCPCB Part #
C20019410
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS