ERJ-U14J274U
MFR.Part #
ERJ-U14J274U
JLCPCB Part #
C4272530
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS