ERJ-U12D56R2U
MFR.Part #
ERJ-U12D56R2U
JLCPCB Part #
C4329482
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS