ERJ-P14F1131U
MFR.Part #
ERJ-P14F1131U
JLCPCB Part #
C2082547
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS