ERJ-P14D1622U
MFR.Part #
ERJ-P14D1622U
JLCPCB Part #
C3967463
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS